A Hermann Ottó Intézet jóvoltából  március 2-án a helyszínek között 15.00-21.00 óra között ingyenes kisbuszok közlekednek.
Indulás a Városháza elől (1221 Budapest, Városház tér 11.) óránként.

Itt letölthető:

BUDAFOKI PINCEJÁRAT BUSZMENETREND MÁRCIUS 2.

MEGÁLLÓ

MEGÁLLÓ PONTOS HELYSZÍNE

INDULÁS IDŐPONTOK ÓRÁNKÉNT 15.00-21.00

Budafok-Tétény Városháza                             1221 Budapest, Városház tér 11.

Városháza előtt

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

Soós István Borászati Tangazdasága             1221 Budapest, Jósika u. 2-14.

Tangazdaság területén belül

15:06

16:06

17:06

18:06

19:06

20:06

 -

Seybold-Garab Pince                                       1221 Budapest, Péter Pál u. 39.

Péter-Pál u. (pince előtt)

15:11

16:11

17:11

18:11

19:11

20:11

21:06

Záborszky Pince - Borváros 1222 Budapest, Nagytétényi út 24-26        

Borváros előtt 

15:20

16:20

17:20

18:20

19:20

 -

 -

Várszegi Pincészet 1222 Budapest, Nagytétényi út 70.

Borkő u.2. (pince előtt)

15:23

16:23

17:23

18:23

19:23

20:20

21:15

Katona Borház                                            1222 Budapest, Borkő u. 10.

Borkő u.10. (pince előtt)

15:25

16:25

17:25

18:25

19:25

20:22

21:17

Barlanglakás Emlékmúzeum                         1222 Budapest, Veréb utca 4.

Veréb u. eleje

15:30

16:30

17:30

-

 -

 -

 -

Komáromi úti óvóhely                                     1222 Budapest, Komáromi út 21.

Komáromi út 21. (óvóhely előtt)

15:35

16:35

17:35

 -

 -

 -

 -

Taverna Borászat                                             1221 Budapest, Dézsmaház u. 21.

Dézsmaház u. 21. (pince előtt)

15:40

16:40

17:40

18:30

19:30

20:27

-

Borköltők Társasága Étterem                       1223 Budapest, Jókai Mór u. 26.

Jókai Mór u. 26. (étterem előtt)

15:42

16:42

17:42

18:32

19:32

20:29

-