A Hermann Ottó Intézet jóvoltából  július 6-án a helyszínek között 15.00-21.00 óra között ingyenes kisbuszok közlekednek.
Indulás a Városháza elől (1221 Budapest, Városház tér 11.) óránként.

Júliusi buszmenetrend pdf

 

BUDAFOKI PINCEJÁRAT BUSZMENETREND JÚLIUS 6.

MEGÁLLÓ

MEGÁLLÓ PONTOS HELYSZÍNE

INDULÁS IDŐPONTOK ÓRÁNKÉNT

15.00 - 21.00

Városháza

1221 Budapest, Városház tér 11.

Városháza előtt

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

Törley Pezsgőmanufaktúra

1221 Budapest, Anna u. 7.

Törley Pezsgőmanufaktúra

Anna utcai főbejárata

15:05

16:05

17:05

18:05

19:05

20:05

21:05

Záborszky Pince - Borváros                      

1222 Budapest, Nagytétényi út 24-26        

Borváros előtt 

15:13

16: 13

17: 13

18:13

19:13

 -

 -

Kultikum Rendezőház

1222 Budapest, Sörház utca 3

Kultikum előtt

15:16

16:16

17:16

18:16

 -

 -

 -

Várszegi Pincészet

1222 Budapest, Nagytétényi út 70.

Borkő u.2. (pince előtt)

15:20

16:20

17:20

18:20

19:18

20:15

21:15

Barlanglakás Emlékmúzeum

1222 Budapest, Veréb utca 4.

Veréb u. eleje

15:26

16:26

17:26

18:26

 -

 -

 -

Komáromi úti óvóhely                                   

1222 Budapest, Komáromi út 21.

Komáromi út 21. (óvóhely előtt)

15:31

16:31

17: 31

 -

 -

 -

 -

Szeleshát Pincészet                                      

1221 Budapest, Dézsmaház u. 19.

TaverNa Borászat                      

1223 Budapest, Dézsmaház u. 21.

Dézsmaház u. 21. (pince előtt)

15:40

16: 40

17: 40

18:35

19:25

20:22

 -

Borköltők Társasága Étterem

1223 Budapest., Jókai Mór u. 26.

Jókai Mór u. 26. (étterem előtt)

15:43

16: 43

17: 43

18:38

19:28

20:25

-